Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Materiale sanitare PN 2 ATI si TRANSPLANT
Referenznummer der Bekanntmachung: 4208498/2021/145
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
MATERIALA SANITARE PN 2 ATI si TRANSPLANT (26 loturi), conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13 zile.
Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: cu 10 (zece) zile inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare.(Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Casca igienizare capilara
Los-Nr.: 19
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cant min si max este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii.
Mansete presiune cu manometru pentru solutii perfuzabile
Los-Nr.: 20
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
Kit pentru ingrijire donatori
Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
Kit preventie Clostridium Difficile si MRSA
Los-Nr.: 23
Filtru umidificator antibacterian si antiviral pacient critic
Los-Nr.: 5
Pachet dispozitiv antiescara
Los-Nr.: 8
Senzori ProAQT pentru aparatul Pulsion
Los-Nr.: 25
Filtru umidificator, antibacterian, antiviral compact
Los-Nr.: 14
Filtru umidificator antibacterian, antiviral HEPA 13
Los-Nr.: 12
Circuit de ventilație cu sistem de umidificare
Los-Nr.: 26
Pansament fixator universal mediu
Los-Nr.: 9
Set zilnic de filtru antibacterian cu extensie si conector
Los-Nr.: 13
Set profilaxie escara potential donator
Los-Nr.: 4
Set filtre traheostomie cu accesorii
Los-Nr.: 6
Filtru in T compatibil cu kit oxigenare suplimentara traheostomie
Los-Nr.: 7
Husa protectie antibacteriana si antifungica pentru saltea impermeabila si ignifuga
Los-Nr.: 22
Kit pozitionare pacient - Sistem intoarcere pacient
Los-Nr.: 17
Fixator tub traheostomie adult si copil
Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
Seringa de unica utilizare 20ml ac pentru aparat perfusor B Braun Space
Los-Nr.: 1
Rampa cu 5 robineti si prelungitor 150cm
Los-Nr.: 2
Filtru antimicrobian umidificator cu schimbator de caldura pentru traheostomie
Los-Nr.: 15