Verordnung (EG) Nr. 2157/2001 des Rates vom 8. Oktober 2001 über das Statut der Europäischen Gesellschaft (SE)
(ABl. L 294 vom 10.11.2001, S. 1)
Datum der Eintragung:
Veröffentlichung
Datum: 10. 09. 2020
Ort:
Titel: Společnost SI.FIN FINANZIARIA, SE v likvidaci, oznamuje, že vstoupila s účinností ke dni 3.7.2020 do likvidace. Likvidátorem byl jmenován Marco Signorelli, nar. 25. března 1969, trvale bytem Dusíkova 906/37, Lesná, 638 00 Brno. Věřitelé a jiné osoby a orgány dotčené touto likvidací se vyzývají, aby přihlásili své pohledávky, popř. jiná práva, v zákonné lhůtě na adrese likvidátora nebo cestou datové schránky společnosti. OV04044390-20200910