Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Acord cadru de furnizare medicamente utilizate in cardiologie
Referenznummer der Bekanntmachung: 4323209/2022/29401/10.11.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33622100 Herztherapiemittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Denumire produs CPV Pret unitar estimat Cantitate minim estimata CONTRACT SUBSECV LUNI Cantitate maxim estimata CONTRACT SUBSECV. Valoare estimata cct subsecvent Cantitate minim estimata ACORD CADRU 36 luni Cantitate maxim estimata ACORD CADRU 36 luni Valoare minim estimata AC 36 luni Valoare maxim estimata AC 36 luni Garantie de participare
ANDEXANET ALFA 20 ml x 200 mg pulbere 33622100-7 15,617.72 4 20 312,354.40 16 240 249,883.52 3,748,252.80 3,123.54
AC va raspunde la clarificari in a 12-a zi dinainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 20.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: