Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pełnienie funkcji zastępstwa inwestycyjnego na zadaniu pn. Budowa wieży widokowej w Parku im. Sobieskiego w Wałbrzychu.
Referenznummer der Bekanntmachung: BZP.271.113.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71520000 Bauaufsicht
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest nadzór nad robotami związanymi z budową wieży widokowej w Wałbrzychu w Parku im. Jana III Sobieskiego – dz. nr 282/4, 285 obręb 21 Nowe Miasto dla Zadania. pn.: „III etap rewitalizacji Parku im. Sobieskiego – modernizacja ścieżek spacerowych i oświetlenia z budową wieży widokowej” w zakresie budowy wieży widokowej.