Modification of a contract/concession during its term
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Nakup prenosnikov in priključnih zaslonov
Reference number: JN-EU-3/2021
II.1.2)Main CPV code30213100 Portable computers
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)30213100 Portable computers
30231000 Computer screens and consoles
II.2.4)Description of the procurement at the time of conclusion of the contract:
Nakup 400 kompletov prenosnih računalnikov in priključnih zaslonov, kar vključuje tudi:
- konfiguracijo diskov celotne količine prenosnih računalnikov po vzorcu, ki ga pripravi naročnik,
- skladiščenje opreme do razdelitve na končne lokacije,
- dostavo opreme na lokacije sodišč po vsej Sloveniji,
- 5-letno garancijo.