Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Javno naročilo vzdrževanja cestno-vremenskih postaj Vaisala, Luft in Davis
Referenznummer der Bekanntmachung: 000248/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil38127000 Wetterstationen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Vzdrževanje cestno-vremenskih postaj (CVP) Vaisala, Lufft in Davis.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für nur ein Los
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vzdrževanje cestno-vremenskih postaj VAISALA
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38127000 Wetterstationen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Vzdrževanje cestno-vremenskih postaj (CVP) Vaisala.
Vzdrževanje cestno-vremenskih postaj LUFFT
Los-Nr.: 2
Vzdrževanje cestno-vremenskih postaj (CVP) LUFFT
Vzdrževanje vremenskih postaj DAVIS
Los-Nr.: 3
Vzdrževanje vremenskih postaj DAVIS.