Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 71482-2023
Tschechien-Prag: Polizeifahrzeuge
2023/S 025-071482
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rámcová dohoda na dodávky policejních automobilů osobních silničních policejních pro dohled na dálnicích
Referenznummer der Bekanntmachung: PPR-12185/ČJ-2021-990640
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34114200 Polizeifahrzeuge
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Jedná se o pořízení celkem 110 ks vozidel osobních silničních pro dohled na dálnicích rozdělených do 3 vymezených částí.
Vymezená část A: 40 ks automobilů osobních silničních pro dohled na dálnicích v policejním provedení
Vymezená část B: 40 ks automobilů osobních silničních pro vysokorychlostní pronásledování v policejním provedení
Vymezená část C: 30 ks automobilů osobních silničních pro vysokorychlostní pronásledování v komerčním provedení se skrytým VRZ.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: A
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Los-Nr.: B
Los-Nr.: C