Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bauleistung - 71510-2023
Submission deadline has been amended by:  120701-2023
Polen-Warschau: Diverse Oberbauarbeiten
2023/S 025-071510
Auftragsbekanntmachung
Bauauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Realizacja robót budowlanych polegających na rozbudowie drogi powiatowej nr 5538W – ul. Jana Kazimierza w Warszawie na całym odcinku o długości 1803 m wraz z budową i przebudową sieci kanalizacji(...)
Referenznummer der Bekanntmachung: ZDM/UM/DZP/5/PN/2/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45233200 Diverse Oberbauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających na rozbudowie drogi powiatowej nr 5538W – ul. Jana Kazimierza w Warszawie na całym odcinku o długości 1803 m wraz z budową i przebudową sieci kanalizacji deszczowej, budową oświetlenia ulicznego oraz przebudową sieci elektroenergetycznych w ramach zadania inwestycyjnego „Przebudowa ul. Jana Kazimierza”
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
45233221 Straßenmarkierungsarbeiten
45233290 Installation von Straßenschildern
45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Realizacja robót budowlanych polegających na rozbudowie drogi powiatowej nr 5538W – ul. Jana Kazimierza w Warszawie na całym odcinku o długości 1803 m wraz z budową i przebudową sieci kanalizacji deszczowej, budową oświetlenia ulicznego oraz przebudową sieci elektroenergetycznych w ramach zadania inwestycyjnego „Przebudowa ul. Jana Kazimierza”
Wartość szacunkowa zamówienia jest większa od progów unijnych określonych w art. 3 ust. 1 pkt 1) oraz ust. 2 Ustawy Pzp w odniesieniu do robót.