II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa fabrycznie nowych (nieużywanych i nieregenerowanych) części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów marki JELCZ, STAR, AUTOSAN, SOLBUS – umowa ramowa.
Referenznummer der Bekanntmachung: 47/2022/PN/Czołg. Sam.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa fabrycznie nowych (nieużywanych i nieregenerowanych) części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów marki JELCZ, STAR, AUTOSAN, SOLBUS z podziałem na VI (sześć) części:
Część I zamówienia - dotyczy zakupu części dla pojazdów: ciężarowych,
Część II zamówienia - dotyczy zakupu części dla autobusów,
Część III zamówienia - dotyczy zakupu części dla pojazdów ciężarowych marki JELCZ,
Część IV zamówienia - dotyczy zakupu części dla pojazdów ciężarowych marki AUTOSAN,
Część V zamówienia – dotyczy zakupu części dla autobusów marki SOLBUS,
Część VI zamówienia – dotyczy zakupu części dla autobusów marki STAR.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: załączniki nr: od 1.1. do 1.6. oraz nr 4 do SWZ tj.: Specyfikacje asortymentowo - cenowe oraz Projektowane postanowienia umowy. Orientacyjny zakres wraz z ilościami przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr od 1.7. treści SWZ.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
dotyczy zakupu części dla pojazdów: ciężarowych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Podstępowanie o udzielenie zamówienia publicznego mające na celu zawarcie umowy ramowej. Umowa ramowa udzielana jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 311 ust. 1 pkt 1 w związku z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z dnia 2021r., poz. 1129 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp”. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej z jednym WYKONAWCĄ , stosownie do treści art. 313 ust. 1 ustawy Pzp. Dostawa fabrycznie nowych (nieużywanych i nieregenerowanych) części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów marki JELCZ, STAR, AUTOSAN, SOLBUS z podziałem na VI (sześć) części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: załączniki nr: od 1.1. do 1.6. oraz nr 4 do SWZ tj.: Specyfikacje asortymentowo - cenowe oraz Projektowane postanowienia umowy. Orientacyjny zakres wraz z ilościami przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr od 1.7. treści SWZ, sporządzony na bazie przewidywanych, orientacyjnych potrzeb (obsługowo - naprawczych) w zakresie przedmiotu zamówienia z roku 2021 oraz 2022. ZAMAWIAJĄCY nie dysponuje wiedzą na temat dokładnych ilości, rodzaju oraz terminu realizacji swoich potrzeb, jakie w przyszłości mają być zaspokojone. Szczegółowy wykaz marek i typów pojazdów będących na zaopatrzeniu ZAMAWIAJĄCEGO przedstawia załącznik nr 1.8. treści SWZ. 7. ZAMAWIAJĄCY dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez ZAMAWIAJĄCEGO oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załączniku nr 1 oraz nr 1.1. - 1.6. do SWZ. Każdy z WYKONAWCÓW może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. 8. Ilekroć w niniejszej SWZ przedmiot zamówienia jest opisany ze wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego WYKONAWCĘ, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych WYKONAWCÓW lub produktów,to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. ZAMAWIAJĄCY, opisując przedmiot zamówienia, na podstawie dyspozycji wyrażonej w art. 99 ust. 4 ustawy Pzp, wskazał na znak towarowy lub pochodzenie z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia oraz brak możliwości jego opisania w sposób wyczerpujący za pomocą dokładnych i zrozumiałych określeń. Opisując przedmiot zamówienia za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane ZAMAWIAJĄCY określa tym samym parametry jakościowe, techniczne i cechy użytkowe, jakim musi odpowiadać przedmiot zamówienia, aby spełniać wymagania stawiane przez ZAMAWIAJĄCEGO.
dotyczy zakupu części dla autobusów
Los-Nr.: 2
Podstępowanie o udzielenie zamówienia publicznego mające na celu zawarcie umowy ramowej. Umowa ramowa udzielana jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 311 ust. 1 pkt 1 w związku z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z dnia 2021r., poz. 1129 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp”. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej z jednym WYKONAWCĄ , stosownie do treści art. 313 ust. 1 ustawy Pzp. Dostawa fabrycznie nowych (nieużywanych i nieregenerowanych) części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów marki JELCZ, STAR, AUTOSAN, SOLBUS z podziałem na VI (sześć) części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: załączniki nr: od 1.1. do 1.6. oraz nr 4 do SWZ tj.: Specyfikacje asortymentowo - cenowe oraz Projektowane postanowienia umowy. Orientacyjny zakres wraz z ilościami przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr od 1.7. treści SWZ, sporządzony na bazie przewidywanych, orientacyjnych potrzeb (obsługowo - naprawczych) w zakresie przedmiotu zamówienia z roku 2021 oraz 2022. ZAMAWIAJĄCY nie dysponuje wiedzą na temat dokładnych ilości, rodzaju oraz terminu realizacji swoich potrzeb, jakie w przyszłości mają być zaspokojone. Szczegółowy wykaz marek i typów pojazdów będących na zaopatrzeniu ZAMAWIAJĄCEGO przedstawia załącznik nr 1.8. treści SWZ. 7. ZAMAWIAJĄCY dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez ZAMAWIAJĄCEGO oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załączniku nr 1 oraz nr 1.1. - 1.6. do SWZ. Każdy z WYKONAWCÓW może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. 8. Ilekroć w niniejszej SWZ przedmiot zamówienia jest opisany ze wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego WYKONAWCĘ, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych WYKONAWCÓW lub produktów, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. ZAMAWIAJĄCY, opisując przedmiot zamówienia, na podstawie dyspozycji wyrażonej w art. 99 ust. 4 ustawy Pzp, wskazał na znak towarowy lub pochodzenie z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia oraz brak możliwości jego opisania w sposób wyczerpujący za pomocą dokładnych i zrozumiałych określeń. Opisując przedmiot zamówienia za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane ZAMAWIAJĄCY określa tym samym parametry jakościowe, techniczne i cechy użytkowe, jakim musi odpowiadać przedmiot zamówienia, aby spełniać wymagania stawiane przez ZAMAWIAJĄCEGO.
dotyczy zakupu części dla pojazdów ciężarowych marki JELCZ
Los-Nr.: 3
Podstępowanie o udzielenie zamówienia publicznego mające na celu zawarcie umowy ramowej. Umowa ramowa udzielana jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 311 ust. 1 pkt 1 w związku z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z dnia 2021r., poz. 1129 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp”. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej z jednym WYKONAWCĄ , stosownie do treści art. 313 ust. 1 ustawy Pzp. Dostawa fabrycznie nowych (nieużywanych i nieregenerowanych) części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów marki JELCZ, STAR, AUTOSAN, SOLBUS z podziałem na VI (sześć) części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: załączniki nr: od 1.1. do 1.6. oraz nr 4 do SWZ tj.: Specyfikacje asortymentowo - cenowe oraz Projektowane postanowienia umowy. Orientacyjny zakres wraz z ilościami przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr od 1.7. treści SWZ, sporządzony na bazie przewidywanych, orientacyjnych potrzeb (obsługowo - naprawczych) w zakresie przedmiotu zamówienia z roku 2021 oraz 2022. ZAMAWIAJĄCY nie dysponuje wiedzą na temat dokładnych ilości, rodzaju oraz terminu realizacji swoich potrzeb, jakie w przyszłości mają być zaspokojone. Szczegółowy wykaz marek i typów pojazdów będących na zaopatrzeniu ZAMAWIAJĄCEGO przedstawia załącznik nr 1.8. treści SWZ. 7. ZAMAWIAJĄCY dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez ZAMAWIAJĄCEGO oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załączniku nr 1 oraz nr 1.1. - 1.6. do SWZ.Każdy z WYKONAWCÓW może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. 8. Ilekroć w niniejszej SWZ przedmiot zamówienia jest opisany ze wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego WYKONAWCĘ, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych WYKONAWCÓW lub produktów, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. ZAMAWIAJĄCY, opisując przedmiot zamówienia, na podstawie dyspozycji wyrażonej w art. 99 ust. 4 ustawy Pzp, wskazał na znak towarowy lub pochodzenie z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia oraz brak możliwości jego opisania w sposób wyczerpujący za pomocą dokładnych i zrozumiałych określeń. Opisując przedmiot zamówienia za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane ZAMAWIAJĄCY określa tym samym parametry jakościowe, techniczne i cechy użytkowe, jakim musi odpowiadać przedmiot zamówienia, aby spełniać wymagania stawiane przez ZAMAWIAJĄCEGO.
dotyczy zakupu części dla pojazdów ciężarowych marki AUTOSAN
Los-Nr.: 4
Podstępowanie o udzielenie zamówienia publicznego mające na celu zawarcie umowy ramowej. Umowa ramowa udzielana jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 311 ust. 1 pkt 1 w związku z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z dnia 2021r., poz. 1129 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp”. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej z jednym WYKONAWCĄ , stosownie do treści art. 313 ust. 1 ustawy Pzp. Dostawa fabrycznie nowych (nieużywanych i nieregenerowanych) części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów marki JELCZ, STAR, AUTOSAN, SOLBUS z podziałem na VI (sześć) części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: załączniki nr: od 1.1. do 1.6. oraz nr 4 do SWZ tj.: Specyfikacje asortymentowo - cenowe oraz Projektowane postanowienia umowy. Orientacyjny zakres wraz z ilościami przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr od 1.7. treści SWZ, sporządzony na bazie przewidywanych, orientacyjnych potrzeb (obsługowo - naprawczych) w zakresie przedmiotu zamówienia z roku 2021 oraz 2022. ZAMAWIAJĄCY nie dysponuje wiedzą na temat dokładnych ilości, rodzaju oraz terminu realizacji swoich potrzeb, jakie w przyszłości mają być zaspokojone. Szczegółowy wykaz marek i typów pojazdów będących na zaopatrzeniu ZAMAWIAJĄCEGO przedstawia załącznik nr 1.8. treści SWZ. 7. ZAMAWIAJĄCY dopuszcza składanie ofert częściowych, z którychkażda będzie oceniana przez ZAMAWIAJĄCEGO oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załączniku nr 1 oraz nr 1.1. - 1.6. do SWZ. Każdy z WYKONAWCÓW może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. 8. Ilekroć w niniejszej SWZ przedmiot zamówienia jest opisany ze wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego WYKONAWCĘ, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych WYKONAWCÓW lub produktów, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. ZAMAWIAJĄCY, opisując przedmiot zamówienia, na podstawie dyspozycji wyrażonej w art. 99 ust. 4 ustawy Pzp, wskazał na znak towarowy lub pochodzenie z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia oraz brak możliwości jego opisania w sposób wyczerpujący za pomocą dokładnych i zrozumiałych określeń. Opisując przedmiot zamówienia za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane ZAMAWIAJĄCY określa tym samym parametry jakościowe, techniczne i cechy użytkowe, jakim musi odpowiadać przedmiot zamówienia, aby spełniać wymagania stawiane przez ZAMAWIAJĄCEGO.
dotyczy zakupu części dla autobusów marki SOLBUS
Los-Nr.: 5
dotyczy zakupu części dla autobusów marki STAR
Los-Nr.: 6