II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup i dostawa wyrobów medycznych IV (obłożenia, środki opatrunkowe, pozostałe materiały medyczne)
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/61/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141110 Verbandsmaterial
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyrobów medycznych. Zamówienie jest podzielone na 15 części. Na potwierdzenie, że oferowana dostawa spełnia określone przez Zamawiającego wymagania oraz cechy, Zamawiający wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych o których mowa w pkt. 9.1 SWZ. Próbki należy przesłać najpóźniej do dnia składania ofert do godziny 11:00 na adres: Dział Zamówień Publicznych i Umów (Dom Pielęgniarek) ul. Siemaszki 17, 31-201 Kraków, Pokój nr 6. Jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych potwierdzających spełnianie parametrów wymaganych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, zamawiający wzywa do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet 1 - Paski do zamykania ran
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141110 Verbandsmaterial
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
według Załącznika nr 1 do SWZ
Pakiet 2 - Preparaty do ochrony skóry
Los-Nr.: 2
Pakiet 3 - Serwety jałowe
Los-Nr.: 3
Pakiet 4 - Zestaw do podciśnieniowej terapii leczenia ran
Los-Nr.: 4
Pakiet 5 - Opatrunki jałowe na rany z warstwą neutralną
Los-Nr.: 5
Pakiet 6 - Fartuchy chirurgiczne jałowe
Los-Nr.: 6
Pakiet 7 - Zestaw do cewnikowania pęcherza moczowego
Los-Nr.: 7
Pakiet 8 - Siatki do promontofiksacji
Los-Nr.: 8
Pakiet 9 - Serweta do ochrony brzegów rany
Los-Nr.: 9
Pakiet 10 - Preparat w sprayu do pielęgnacji ran
Los-Nr.: 10
Pakiet 11 - Gąbki do oczyszczania ran
Los-Nr.: 11
Pakiet 12 - Serweta do porodu
Los-Nr.: 12
Pakiet 13 - Folia operacyjna z jodem
Los-Nr.: 13
Pakiet 14 - Jałowe opaski elastyczne
Los-Nr.: 14
Pakiet 15 - Folie chirurgiczne
Los-Nr.: 15