II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kompleksowa dostawa energii elektrycznej
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.262.11.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09310000 Elektrizität
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest: kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Krajowego Centrum Hodowli Zwierząt (KCHZ), w planowanej łącznej ilości 330 000 kWh
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa energii elektrycznej do nieruchomości KCHZ w Parzniewie
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawa energii elektrycznej do nieruchomości KCHZ w Parzniewie przy ul. Przyszłości 1, 05-804 Pruszków, – 125 000 kWh
Dostawa energii elektrycznej do nieruchomości KCHZ w Zabierzowie
Los-Nr.: 2
Dostawa energii elektrycznej do nieruchomości KCHZ w Zabierzowie przy ul. Cmentarnej 6, 32-080 Zabierzów – 15 000 kWh
Dostawa energii elektrycznej do nieruchomości KCHZ w Rzeszowie
Los-Nr.: 3
Dostawa energii elektrycznej do nieruchomości KCHZ w Rzeszowie przy ul. Hanasiewicza 6, 35-103 Rzeszów – 12 000 kWh
Dostawa energii elektrycznej do nieruchomości KCHZ w Poznaniu
Los-Nr.: 4
Dostawa energii elektrycznej do nieruchomości KCHZ w Poznaniu przy ul. Naramowickiej 144, 61-619 Poznań – 13 000 kWh, – dostawa energii elektrycznej do nieruchomości KCHZ w Poznaniu przy ul. Naramowickiej 135, 61-619 Poznań – 25 000 kWh
Dostawa energii elektrycznej do nieruchomości KCHZ w Wisełce
Los-Nr.: 5
Dostawa energii elektrycznej do nieruchomości KCHZ w Wisełce przy ul. Nowowiejskiej 27, 72-513 Wisełka – 15 000 kWh
Dostawa energii elektrycznej do nieruchomości KCHZ w Warszawie
Los-Nr.: 6
Dostawa energii elektrycznej do nieruchomości KCHZ w Warszawie przy ul. Sokołowskiej 3, 01-142 Warszawa – 125 000 kWh