Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 71530-2023
Submission deadline has been amended by:  124931-2023
Polen-Wałcz: Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile
2023/S 025-071530
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa podnośników widłowych spalinowych z wysięgnikiem teleskopowym o udźwigu min. 7 T i podnośników widłowych spalinowych o udźwigu min. 4 T w latach 2023-2026.
Referenznummer der Bekanntmachung: 7/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
42400000 Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa podnośników widłowych spalinowych z wysięgnikiem teleskopowym o udźwigu min. 7 T i podnośników widłowych spalinowych o udźwigu min. 4 T w latach 2023-2026, przy czym dostawy te w latach 2024, 2025 i 2026 będą wykonywane pod warunkiem, że Zamawiający otrzyma potwierdzenie od Instytucji Eksperckie, że w roku budżetowym 2024, 2025 i 2026 otrzyma środki finansowe z przeznaczeniem na wykonanie dostaw oraz, że Zamawiający po otrzymaniu potwierdzenia dysponowania środkami finansowymi, o których mowa wyżej, niezwłocznie pisemnie lub e-mailem lub faxem zawiadomi Wykonawcę o konieczności realizacji zakresu umowy przewidzianego w 2024, 2025 i 2026 roku. Wykonawca winien dostarczyć przedmiot zamówienia na warunkach i zgodnie z wymaganiami opisanymi w projektowanych postanowieniach mowy oraz w „Wymaganiach Eksploatacyjno - Technicznych”
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa podnośników widłowych spalinowych z wysięgnikiem teleskopowym o udźwigu min. 7 T w latach 2023 – 2026.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa podnośników widłowych spalinowych z wysięgnikiem teleskopowym o udźwigu min. 7 T w latach 2023-2026, przy czym dostawy te w latach 2024, 2025 i 2026 będą wykonywane pod warunkiem, że Zamawiający otrzyma potwierdzenie od Instytucji Eksperckie, że w roku budżetowym 2024, 2025 i 2026 otrzyma środki finansowe z przeznaczeniem na wykonanie dostaw oraz, że Zamawiający po otrzymaniu potwierdzenia dysponowania środkami finansowymi, o których mowa wyżej, niezwłocznie pisemnie lub e-mailem lub faxem zawiadomi Wykonawcę o konieczności realizacji zakresu umowy przewidzianego w 2024, 2025 i 2026 roku. Wykonawca winien dostarczyć przedmiot zamówienia na warunkach i zgodnie z wymaganiami opisanymi w projektowanych postanowieniach mowy oraz w „Wymaganiach Eksploatacyjno - Technicznych”
Dostawa podnośników widłowych spalinowych o udźwigu min. 4 T w latach 2023 – 2026.
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia jest dostawa podnośników widłowych spalinowych o udźwigu min. 4 T w latach 2023-2026, przy czym dostawy te w latach 2024, 2025 i 2026 będą wykonywane pod warunkiem, że Zamawiający otrzyma potwierdzenie od Instytucji Eksperckie, że w roku budżetowym 2024, 2025 i 2026 otrzyma środki finansowe z przeznaczeniem na wykonanie dostaw oraz, że Zamawiający po otrzymaniu potwierdzenia dysponowania środkami finansowymi, o których mowa wyżej, niezwłocznie pisemnie lub e-mailem lub faxem zawiadomi Wykonawcę o konieczności realizacji zakresu umowy przewidzianego w 2024, 2025 i 2026 roku. Wykonawca winien dostarczyć przedmiot zamówienia na warunkach i zgodnie z wymaganiami opisanymi w projektowanych postanowieniach mowy oraz w „Wymaganiach Eksploatacyjno - Technicznych”