Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
FURNIZARE PROTEZE ORTOPEDICE
Referenznummer der Bekanntmachung: 4122205_2022PAAPD1372582
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33183200 Orthopädische Prothesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 20 zile, conform art. 160 din Legea 98/2016.
Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare, in a 10-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor, conform art. 161 din Legea 98/2016.
Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP.
Descrierea detaliata a PROTEZELOR ORTOPEDICE se regaseste in cadrul caietelor de sarcini
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Proteza bipolara de sold cimentata
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33183200 Orthopädische Prothesen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Proteza bipolara de sold cimentata - Conform cerintelor din Caietul de sarcini
Endoproteza totala necimentata modulara cu componenta femurala dreapta cu sprijin metafizar si cuplu ceramic/polietilena antioxidanta
Los-Nr.: 1
Endoproteza totala necimentata modulara cu componenta femurala dreapta cu sprijin metafizar si cuplu ceramic/polietilena antioxidanta - Conform cerintelor din Caietul de sarcini
Endoproteza totala primara cimentata de genunchi pivotanta
Los-Nr.: 2
Endoproteza totala primara cimentata de genunchi pivotanta- Conform cerintelor din Caietul de sarcini