Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 71536-2023
Polen-Legnica: Versicherungen
2023/S 025-071536
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Usługa kompleksowego ubezpieczenia mienia Gminy Legnica na lata 2023-2024”
Referenznummer der Bekanntmachung: IM.RZP.271.6.1.41.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
66510000 Versicherungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie Gminy Legnica wraz z jednostkami podległymi i instytucjami kultury na lata 2023-2024 - w trzech PAKIETACH jak niżej:
Zamówienie zostało podzielone na następujące - poniższe części - PAKIETY:
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
PAKIET I - Ubezpieczenia wspólne dla wszystkich jednostek wymienionych w SWZ
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
66513000 Rechtsschutz- und Allgefahrenversicherungen
66513200 Bauwesenversicherungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Ubezpieczenia wspólne dla wszystkich jednostek wymienionych w SWZ
1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia
2. Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ryzyka dewastacji
Ubezpieczenia dla poszczególnych jednostek wymienionych w SWZ
1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. administrowania drogami
2. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Zarządu Gospodarki Mieszkaniowej
3. Ubezpieczenie mienia od ognia i innych żywiołów – dotyczy ruchomości
4. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk– dotyczy nieruchomości
5. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Nazwa jednostki:
Urząd Miasta Legnicy, Gmina Legnica, Miejskie Przedszkole Nr 1, Miejskie Przedszkole Nr 2, Miejskie Przedszkole Nr 3
Miejskie Przedszkole Nr 4, Miejskie Przedszkole Specjalne Nr 6 dla Dzieci Słabowidzących, Miejskie Przedszkole Nr 7, Miejskie Przedszkole Nr 8, Miejskie Przedszkole Nr 9, Miejskie Przedszkole Nr 10, Miejskie Przedszkole Nr 11, Miejskie Przedszkole Nr 12, Miejskie Przedszkole Nr 13, Miejskie Przedszkole Nr 14, Miejskie Przedszkole Nr 16, Miejskie Przedszkole Nr 18, Miejskie Przedszkole Nr 19, Szkoła Podstawowa Nr 1, Szkoła Podstawowa Nr 2, Szkoła Podstawowa Nr 4
Szkoła Podstawowa Nr 6 , Szkoła Podstawowa Nr 7 , Szkoła Podstawowa Nr 9, Szkoła Podstawowa Nr 10, Szkoła Podstawowa Nr 16 Szkoła Podstawowa Nr 18, Szkoła Podstawowa Nr 19, Zespół Szkół Integracyjnych, I Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące, V Liceum Ogólnokształcące VII Liceum Ogólnokształcącego Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 , Zespół Szkół Muzycznych, Zespół Szkół Budowlanych , Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Elektryczno – Mechanicznych, Zespół Szkół Samochodowych Zespół Szkół Technicznych I Ogólnokształcących, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Zespół Obsługi Jednostek Oświatowych, Młodzieżowe Centrum Kultury, Zespół Placówek Specjalnych, Centrum Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej i Doskonalenia Nauczycieli, Szkolne Schronisko Młodzieżowe, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Dom Pomocy Społecznej w Legnicy, Rodzinny Dom Dziecka w Legnicy, Miejska Izba Wytrzeźwień, Świetlica Terapeutyczna Nr 1,Świetlica Terapeutyczna Nr 2, Pogotowie Opiekuńcze, Dom Dziecka, Zarząd Dróg Miejskich, Straż Miejska W Legnicy, Zarząd Gospodarki Mieszkaniowej, Legnicka Biblioteka Publiczna, Legnickie Centrum Kultury, Muzeum Miedzi, Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Dom dla Dzieci" oraz parki, skwery, place zabaw będące w zarządzaniu w/w jednostek.
Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia zgodnie z załącznikiem nr 1.zip (w skład którego wchodzą pliki: zal1a_szczegółowe warunki zamówienia z opisem przedmiotu zamówienia; zal1b_rejestry majątku; zal1c_zestawienie sum ubezpieczeń i wykaz pojazdów; zal1d_informacje do oceny ryzyka) do „Instrukcji dla Wykonawców” – Rozdział 2 siwz zawierającym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – część utajniona SWZ - udostępniana na wniosek Wykonawcy.
Zamawiający stosownie do art. art. 95 ust. 1 uPzp, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2020 poz. 1320 tj.)
Los-Nr.: 2
Los-Nr.: 3