Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Systémová a aplikačná podpora Informačného systému Centrálnej Správy Referenčných Údajov (IS CSRÚ)
Referenznummer der Bekanntmachung: bmq/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: n/a
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72267000 Software-Wartung und -Reparatur
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Predmetom zákazky je poskytovanie služieb systémovej a aplikačnej podpory informačného systému Centrálnej Správy Referenčných Údajov IS CSRÚ v zmysle Prílohy č.1 "Opis predmetu zákazky" súťažných podkladov.