Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup priemyselných hnojív, repelentov, feromónov a ostatných prípravkov a materiálov na pestovanie a ochranu lesných drevín na obdobie 48 mesiacov
Referenznummer der Bekanntmachung: 4 Q/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44164310 Rohre und Formstücke
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
časť B - Nákup prípravkov, hnojív a ostatných prípravkov a materiálov na pestovanie a ochranu lesných drevín
Los-Nr.: A
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24000000 Chemische Erzeugnisse
09112200 Torf
časť B - Nákup substrátov, rašeliny a ostatných prípravkov a materiálov na pestovanie lesných drevín
Los-Nr.: B