Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Digitalt verktyg vid separation
Referensnummer: SOF 251/2022
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod85320000 Socialvård
II.1.4)Kort beskrivning:
Upphandlingen omfattar ett digitalt verktyg som stöd till föräldrar och barn för att förebygga att barn far illa vid skilsmässor och separationer.
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)85320000 Socialvård
85321000 Administration inom socialtjänsten
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: