Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa energii elektrycznej do kompleksu nieruchomości służbowej Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu oraz obiektów Placówek BiOSG.
Referenznummer der Bekanntmachung: 1/SGMiK/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09310000 Elektrizität
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do kompleksu nieruchomości służbowych BiOSG w Przemyślu oraz obiektów Placówek Straży Granicznej w miejscowościach Horyniec Zdrój, Lubaczów, Korczowa, Hermanowice, Huwniki, Wojtkowa, Czarna Górna, Stuposiany, Ustrzyki Górne, Sanok, Wetlina oraz masztów obserwacyjnych w miejscowościach Starzawa, Rożubowice oraz wież obserwacyjnych w miejscowościach Kalwaria Pacławska, Żmijowiska, Bystre i Muczne, a także kamer obserwacyjnych w miejscowości Ustrzyki Górne. Szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną wynosi 2 125 085 kWh. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 6 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: