Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem zakázky je dostavba základní školy Sulice v souladu s projektovou dokumentací a Stavebním povolením. Plněním veřejné zakázky je provedení stavby a dodávka technologií pevně spjatých s budovami. Předmětem plnění zakázky není dodávka inventáře ani kuchyňského vybavení. Dílo zahrnuje veškeré činnosti nutné pro řádnou realizaci díla, smluvními podmínkami, obecně závaznými právními předpisy, technickými a kvalitativními normami a požadavky zadavatele. Dílo bude provedeno v nejvyšší kvalitě, nejmodernějšími technickými postupy s maximálním využitím znalostí a zkušeností a odborných kapacit dodavatele.
Předmět plnění a technické podmínky jsou blíže specifikovány v přílohách dokumentace.
Zadavatel stanovuje, že technický dozor u této stavby nesmí provádět dodavatel ani osoba s ním propojená. To neplatí, pokud technický dozor provádí sám zadavatel.