Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 71588-2023
Polen-Łódź: Laborreagenzien
2023/S 025-071588
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ZP/97/2022 - Dostawa zestawów odczynnikowych, materiałów kontrolnych, kalibratorów i części zużywalnych wraz z dzierżawą sprzętu do wykonywania badań dla Instytutu „CZMP”
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/97/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33696500 Laborreagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów odczynnikowych, materiałów kontrolnych, kalibratorów i części zużywalnych wraz z dzierżawą sprzętu do wykonywania badań dla Instytutu „CZMP”
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet nr 1
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
38434000 Analysatoren
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Pakiet nr 1 - Zestawy odczynników do oznaczania parametrów z zakresu serologii chorób zakaźnych, materiał kontrolny, kalibratory i części zużywalne wraz z dzierżawą czytnika ELISA z niezbędnym wyposażeniem (zestaw: czytnik, inkubator, płuczka, zestaw komputerowy) - na okres 24 miesiące
Pakiet nr 2
Los-Nr.: 2
Pakiet nr 2 -Zestawy odczynnikowe do oznaczania glukozy metodą oksydazową - na okres 24 miesięcy
Pakiet nr 3
Los-Nr.: 3
Pakiet nr 3 - Zestawy odczynników do wykrywania płodowych krwinek czerwonych w krwi matki metodą Kleihauera-Betke - na okres 24 miesięcy