Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluga financijskog leasinga za najam dvije kombinirke
Referentni broj: 09/2022
II.1.2)Glavna CPV oznaka66114000 Usluge financijskog leasinga
II.1.4)Kratak opis:
Leasing za dvije kombinirke