Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 444318320207
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Furnizare dezinfectanti, in conformitate cu prevederile caietului de sarcini. Prezenta documentatie cuprinde cerintele tehnice si financiare, criteriile necesare pentru a asigura potentialilor ofertanti o informare completa si corecta, cu privire la modul de aplicare al procedurii , cat si a eleborarii ofertelor , in functie de cantitatile maxime ale acordurilor cadru
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sapun dezinfectant pt spalarea chirurgicala a mainilor, pe baza de clorhexidina
Los-Nr.: 10
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
cantit minima estimata acord cadru 400 litri, cantit maxima estimata acord cadru 3784 litri
Antiseptic pentru dezinfectia igienica si chirurgicala a mainilor prin frecare flc 500 ml
Los-Nr.: 7
cantit minima estimata acord cadru 400 flc, cantit maxima estimata acord cadru 3840 flc
Dezinfectant concentrat de nivel inalt pentru suprafete
Los-Nr.: 5
cantit minima estimata acord cadru 1500 kg, cantitatea maxima estimata acord cadru 12880 kg
Dezinfectant de nivel inalt pentru aeromicroflora
Los-Nr.: 4
cantit estimata minima acord cadru 500 litri, cantitatea maxima estimata acord cadru 4800 litri
Dezinfectant detergent concentrat nivel mediu pentru suprafete
Los-Nr.: 1
cantit min acord cadru 900 litri, cantit max acord cadru 7908 litri
Servetele impregnate cu dezinfectant de nivel inalt, pentru suprafete
Los-Nr.: 11
cantit min estimata acord cadru 63000 buc (servetel), cantit maxima estimata acord cadru 508800 buc (servetel); Pretul ofertat/bucata (servetel)
Dezinfectant suprafete cu actiune rapida, pe baza de alcool
Los-Nr.: 6
cantit estimata minima acord cadru 800 litri, cantitate estimata maxima acord cadru 6704 litri
Dezinfectant nivel inalt solutie gata preparata pentru instrumentar si dispozitive sensibile-sterilizant chimic la rece solutie
Los-Nr.: 3
cantit estimata min acord cadru 400 litri si cantit estimata maxima acord cadru 3680 litri
Antiseptic pentru dezinfectia igienica si chirugicala a mainilor prin frecare - flc 1000 ml cu pompita dozatoare
Los-Nr.: 8
cantit minima estimata acord cadru 2000 litri, cantit maxima estimata acord cadru 16160 litri; Pretul se va oferta pe litru
Dezinfectant detergent enzimatic concentrat pentru instrumentar
Los-Nr.: 2
cantit estimata min acord cadru 350 litri, cantit estimata max acord cadru 2968 litri
Dezinfectant clorigen tablete
Los-Nr.: 9
cantit minima estimata acord cadru 35000 tablete, cantitatea maxima estimata acord cadru 280400 tablete; Pretul ofertat / tableta