Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 71598-2023
Polen-Pawłowice: Diverse Düngemittel
2023/S 025-071598
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nawóz magnezowo-siarkowy ESTA KIZERYT lub równoważny
Referenznummer der Bekanntmachung: 16/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
24440000 Diverse Düngemittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Nawóz magnezowo-siarkowy ESTA KIZERYT lub równoważny w ilości 24 ton.
Nawóz magnezowo-siarkowy granulowany w postaci siarczanowej.
Nawóz pozyskiwany ze złoża naturalnego.
Zawartość:
MgO 25% magnez łatwo rozpuszczalny w wodzie
S 20% siarka łatwo rozpuszczalna w wodzie
Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych środka równoważnego Zamawiający wymaga załączenia do oferty karty charakterystyki środka równoważnego.
Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 42 000.00 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: