Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 71605-2023
Tschechien-Prag: Lagerung
2023/S 025-071605
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Smlouva o službě evidence, skladování a distribuci zboží v rámci provozu Fanshopu ČD
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
63121100 Lagerung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
zajištění provozu Fanshopu ČD ve smyslu skladování, evidence a distribuce zboží, a to v souladu se zadávacími podmínkami
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 64 840 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
79211120 Erstellung von Einkaufs- und Absatzberichten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem veřejné zakázky je zajištění provozu Fanshopu ČD ve smyslu skladování, evidence a distribuce zboží, v souladu se zadávacími podmínkami, a to po dobu 48 měsíců s možností prodloužení Smlouvy zadavatelem na dalších 24 měsíců.