II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTARCZANIE WYROBÓW MEDYCZNYCH WG 9 PAKIETÓW
Referenznummer der Bekanntmachung: 32/ZP/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie wyrobów medycznych wg 9 pakietów do siedziby Zamawiającego (Kraków, os. Złotej Jesieni 1), zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1 do nin. specyfikacji.
Termin ważności / okres gwarancji przedmiotu zamówienia nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia.
Zamawiający zastrzega sobie prawo zwrócenia się do Wykonawców na etapie badania i oceny ofert o udostępnienie próbek oferowanego przedmiotu zamówienia w celu ich przetestowania i sprawdzenia zdolności technicznej lub zawodowej Wykonawcy do realizacji zamówienia. Koszty z tym związane ponosi Wykonawca.
Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1 Opatrunek w żelu do stosowania na rany, zawierający kwaśny koloidalny karmoner i karnozynę 20g szt 20
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
1 Preparat zawierający powidon jodu w stężeniu 1% w alkoholu izopropylowym, przeznaczony do dezynfekcji skóry, o działaniu bakteriobójczym, prątkobójczym (także na prątki gruźlicy), aktywny wobec wszystkich wirusów osłonionych (łącznie z HBV, HCV, HIV) 1000ml szt 500
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
1 Jednorazowy zestaw składający się 3 siatek polipropy-lenowych, monofilamentowych, niewchłanialnych. 1 szt. siatki w rozmiarze 18x6cm oraz 2 szt. w rozmiarze 18x2,5cm. Gramatura 55/m2, porowatość 52%. grubość siatki: 0,48mm wielkość porów: 1,53x1,33mm szt 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
1 Sterylna serweta operacyjna z włókniny nieprzemakal-nej z przylepcem. Serwety pełnobarierowe, zgodne z normą EN 13795 1-3 180cm x 150cm szt 600
* Zgodność z normą potwierdzona kartą techniczną
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Szew chirurgiczny, wchłanialny, syntetyczny, wykonany z kopolimeru glikolidu i e-kaprolaktonu, z spiralnie ułożonymi kotwicami. Okres całkowitego wchłaniania szwu od 90 do 120 dni. Wymagany czas podtrzymywania tkanek: 60-62% początkowej siły po 7 dniach od zastosowania i 25-28% po 14 dniach od zastosowania.
1 rozmiar nici wg USP 3-0, barwna szt 240
długość nici 23cm
krzywizna igły 1/2 koła
długość igły 26mm
kształt igły okrągła
2 rozmiar nici wg USP 2-0, barwna szt 240
długość nici 20cm
3 rozmiar nici wg USP 3-0, barwna szt 240
krzywizna igły 5/8 koła
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
1 Sterylna koszulka dostępu do moczowodów z powłoką hydrożelową, umieszczona w aplikatorze ułatwiającym nawilżenie, wyposażona w pierścień widoczny w RTG. Wewnątrz mandrynu koszulki dwa kanały, w tym jeden zakończony w części dystlanej 3 otworami umożliwiającymi podanie kontrastu. 10/12Fr, długość 28cm szt 50
2 12/14Fr, długość 46cm szt 50
3 Sterylny koszyk nitinolowy do ekstrakcji złogów w trakcie ureterorenoskopii, z otwarciem frontalnym, z końcówką wzmocnioną poliestrem, ergonomiczna rękojeść. 1,5Fr, rozmiar okna 8mm, dł.120cm szt 10
4 2Fr, rozmiar okna 11mm, dł.120cm szt 10
5 Zestaw do szynowania z dwoma pętlami do zwężeń moczowodu. Zestaw składa się z: 1. cewnik DJ wykonany z silikonu, rozmiar CH8 na pętlach i CH12 w części prostej, 2. prowadnica 0,035, długość 150cm z nieruchomym rdzeniem, popychacz 40cm. Zestaw wykonany z materiału biokompatybilnego, maksymalny czas stosowania 12 miesięcy. rozmiar do wyboru przez Zamawiającego szt 10
6 Zestaw do szynowania stosowany przy pieloplastyce zakładany za pomocą cystoskopu. Zestaw składa się z: 1. cewnik DJ wykonany z silikonu, rozmiar CH8 na pętlach i CH12 w części prostej, 2. prowadnica 0,035, długość 150cm z nieruchomym rdzeniem, popychacz 40cm. Zestaw wykonany z materiału biokompatybilnego, maksymalny czas stosowania 12 miesięcy. rozmiar do wyboru przez Zamawiającego szt 30
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
1 Proteza strzemiączka wykonana z politetrafluoroetyle-nu. Złożona z tłoczka i pierścienia leżącego w płasz-czyźnie osi wzdłuż tłoczka pod kątem 45st. średnica tłoczka 0,5mm, 0,55mm, 0,6mm (do wybo-ru przez Zamawia-jącego) szt 12
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
1 Proteza częściowa strzemiączka tytanowa średnica: 0,2 x 2,25mm, 2,5mm, 2,75 mm (do wyboru przez Zamawiającego) szt 15
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
1 Zestaw drenów do odsysania, wykorzystywany do endoskopowych zabiegów urologicznych. - szt 100
*Dreny kompatybilne do pompy ssąco-płuczącej Zamawiającego KARL STORZ ENDOMAT Select