II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Επαναπροκήρυξη Διακήρυξης για Σύμβαση Προμηθειών με Ανοικτή Διαδικασία άνω των ορίων μέσω ΕΣΗΔΗΣ Με τίτλο Προμήθεια εξοπλισμού (ΥΠ 2) - 134/2022
Referenznummer der Bekanntmachung: 134/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30213100 Tragbare Computer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Επαναπροκήρυξη Διακήρυξης για Σύμβαση Προμηθειών με Ανοικτή Διαδικασία άνω των ορίων μέσω ΕΣΗΔΗΣ Με τίτλο Προμήθεια εξοπλισμού (ΥΠ 2)
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213100 Tragbare Computer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Laptop ΠΕ1 (ποσότητα: 3 τεμάχια)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Laptop ΠΕ2 (ποσότητα: 3 τεμάχια)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Laptop Π3 (ποσότητα: 3τεμάχια)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Laptop ΠΕ4 (ποσότητα: 7 τεμάχια)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Laptop ΠΕ5 A (ποσότητα: 3 τεμάχια)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Laptop ΠΕ5 B (ποσότητα: 1 τεμάχιο)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39121100 Schreibtische
Εξοπλισμός Γραφείου A (ποσότητα: 29 τεμάχια)