II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Open House 'Onderwijsroute MBO - HBO - WO' test
II.1.2)CPV-Code Hauptteil80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De opdracht betreft het leveren van de Onderwijsroute in het kader van de wet Inburgering 2021. De Onderwijsroute bestaat uit een taalschakeltraject, waarin de de Inburgeraar Nederlandse taal leert op minimaal B1-niveau, aangevuld met algemene vakken als rekenen, Engels en eventueel deficiënte vakken. Het gaat erom dat de Inburgeraar na afronding van de Onderwijsroute over voldoende (studie)vaardigheden beschikt om te kunnen instromen in een reguliere vervolgopleiding.
De Onderwijsroute is opgedeeld in drie verschillende niveaus, namelijk:
- MBO
- HBO
- WO
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Het leveren van de Onderwijsroute op MBO-niveau.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)80300000 Dienstleistungen von Hochschulen
Het leveren van de Onderwijsroute op HBO-niveau.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Het leveren van de Onderwijsroute op WO-niveau.