Ilmoitus tehdystä sopimuksesta – erityisalat
Hankintamenettelyn tulokset
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/25/EU
I kohta: Hankintayksikkö
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Finavia Oyj:n Uusiutuvan polttoöljyn hankinta Lapin lentoasemille
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi09135000 Polttoöljyt - MA10
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Finavia Oyj:n Uusiutuvan polttoöljyn hankinta Lapin lentoasemille.
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Toimitettavan tuotteen speksit ja toimitukseen liittyvät kriteerit löytyvät hankinnan kohteen kuvauksessa (Liite 1).