II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup a rozšírenie softvérových licencií
Referenznummer der Bekanntmachung: 448125
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je dodanie softvérových komponentov - licencií k online službám uvedeným v časti B. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov pre prístupy verejného obstarávateľa.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: I.
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
48219300 Verwaltungssoftwarepaket
72222300 Informationstechnologiedienste
72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
72263000 Software-Implementierung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: II.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Microsoft Office licencie
Los-Nr.: III.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: IV.
Rozšírenie zálohovacieho SW a virtualizačného SW
Los-Nr.: V.