Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Ремонт на други технически средства за граничен контрол“с2 об. поз. ОП1"Рем. на ръч. термовиз. камери X3Surveillans" и ОП2"Рем. на моб.с-ма за прием.на видеосигнал от термовиз.кам.на хеликоптер“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„Ремонт на други технически средства за граничен контрол“ с 2 обособ. поз.
ОП1: „Ремонт на ръчни термовизионни камери Х3 Surveillanse“
В общ. поръчка по ОП 1 е предвидено да се изв. диагн, ремонт и профилактика на заявени от възл. ръчни
термовиз. камери, както и гаранц. за извърш. ремонт в гаранц. срок.
Общ бр. РТКза които ще се изв. дейностите е до 50 броя „Х3 Surveillanse“ в рамк. на прогнозн. стой-ст на общ.
пор. и в срока по ДБФП.
ОП2: „Ремонт на мобилна система за приемане на видеосигнал от термовизионна камера на хеликоптер“
В общ. поръчка по ОП2 е предвидено да се изв. профилакт. и ремонт (подмяна на вградените литиево-йонните
акум. батерии) за възст. на изправността и опер. възм. на 3 броя моб. системи за прием на видеосигнал и
гаранция за изв. ремонт. Замяна на вград. литиево-йонни акум. бат. и профилакт. на3 бр. моб. си-ми за прием. на
видеосигнал от термовиз. кам. на хеликоптер - VLR31/B10-HD-D1.4 COFDM Brifcase Receiver, произв.
отEnterpriseControlSystemLtd.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Обособена позиция 1: „Ремонт на ръчни термовизионни камери Х3 Surveillanse“
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32333200 Camcorder
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
В обществената поръчка по обособена позиция 1 е предвидено да се извърши диагностика, ремонт и профилактика на заявени от възложителя ръчни термовизионни камери, както и гаранция за извършения ремонт в гаранционния срок.
Общия брой РТК за които ще се извършват дейностите е до 50 броя „Х3 Surveillanse“ в рамките на прогнозната стойност на обществената поръчка и в срока по ДБФП. Диагностика, ремонт и профилактика на ръчни термовизионни камери Х3 Surveillanse, произведени от „ISG Thermal Systems“ LTD, съгласно Техническата спецификация (Приложение № 1.1.)
Обособена позиция 2: „Ремонт на мобилна система за приемане на видеосигнал от термовизионна камера на хеликоптер“
Los-Nr.: 2
В обществената поръчка по обособена позиция 2 е предвидено да се извърши профилактика и ремонт (подмяна на вградените литиево-йонните акумулаторни батерии) за възстановяване на изправността и оперативните възможности на 3 броя мобилни системи за приемане на видеосигнал, както и гаранция за извършения ремонт. Замяна на вградените литиево-йонни акумулаторни батерии и профилактика на 3 броя мобилни системи за приемане на видеосигнал от термовизионна камера на хеликоптер - VLR31/B10-HD-D1.4 COFDM Brifcase Receiver, произведени от Enterprise Control System Ltd.