Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Realizacja robót budowlanych oraz wykonanie projektu wykonawczego i realizacja robót budowlanych na zabudowę urządzeń sterowania ruchem kolejowym, urządzeń kolejowych sieci telekomunikacyjnych (...)
Numer referencyjny: 9090/IRZR3/24521/06699/22/P
II.1.2)Główny kod CPV45000000 Roboty budowlane
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem niniejszego Zamówienia jest realizacja robót budowlanych oraz wykonanie projektu
wykonawczego i realizacja robót budowlanych na zabudowę urządzeń sterowania ruchem kolejowym, urządzeń
kolejowych sieci telekomunikacyjnych na odcinku Zabrzeg – Zebrzydowice - granica państwa w ramach
projektu „Prace na podstawowych ciągach pasażerskich (E 30 i E 65) na obszarze Śląska, etap I: linia E65 na
odcinku Zabrzeg – Zebrzydowice (granica państwa)”(...)