Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 71670-2023
Tschechien-Hradec Králové: Körperpflegeprodukte
2023/S 025-071670
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
LF HK - DNS pro laboratorní chemikálie a spotřební laboratorní materiál
Referenznummer der Bekanntmachung: LFHKDNS01
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33700000 Körperpflegeprodukte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému podle § 138 a násl. ZZVZ. Dynamický nákupní systém je rozdělen na základě předmětu veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému do 2 kategorií, a to Kategorie 1 - Laboratorní chemikálie a Kategorie 2 - Spotřební laboratorní materiál. Dynamický nákupní systém bude zaveden na dobu trvání 4 let.Jednotlivé veřejné zakázky budou v dynamickém nákupním systému zadávány na základě jednotlivých výzev k podání nabídek podle § 141 ZZVZ. Zadávací podmínky konkrétních veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému budou stanoveny vždy v jednotlivých výzvách k podání nabídek. Zadávání veřejných zakázek v dynamickém nákupním systému bude probíhat v předem neurčených a nepravidelných intervalech závislých na provozních potřebách zadavatele. Zadavatel předpokládá zadávání veřejných zakázek v dynamickém nákupním systému v intervalu 1 - 6 kalendářních měsíců.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kategorie 1 - Laboratorní chemikálie
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
24000000 Chemische Erzeugnisse
24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien
24310000 Anorganische Grundchemikalien
24315000 Diverse anorganische Chemikalien
24320000 Organische Grundchemikalien
24322000 Alkohole, Phenole, Phenolalkohole und ihre halogenisierten, sulfonierten, nitrierten oder Nitrosoderivate; technische Fettalkohole
24322200 Einwertige Alkohole
24322210 Methanol
24322220 Ethanol
24325000 Organische Schwefelverbindungen
24326320 Ether
24455000 Desinfektionsmittel
24965000 Enzyme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci DNS v Kategorii 1 budou dodávky laboratorních chemikálií jako např. rozpouštědla, PCR voda, enzymy, kultivace, pufry, dezinfekce povrchů a další laboratorní chemikálie.
Kategorie 2 - Spotřební laboratorní materiál
Los-Nr.: 2
18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
18110000 Berufskleidung
18140000 Zubehör für Arbeitskleidung
18141000 Arbeitshandschuhe
18424300 Einweghandschuhe
35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
35113490 Schutzkleidung (Kleider)
35113410 Kleidung zum Schutz vor biologischen oder chemischen Mitteln
19520000 Kunststoffprodukte
19521200 Polystyrolplatten
19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen
33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
33192500 Reagenzgläser
33711900 Seife
33741300 Handdesinfektionsmittel
33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
33763000 Papierhandtücher
33770000 Hygienepapier
33790000 Glaswaren für Laboratorien, hygienische oder medizinische Bedarfsartikel aus Glas
33793000 Glaswaren für Laboratorien
38437000 Laborpipetten und Zubehör
38437100 Pipetten
38437110 Pipettenspitzen
38437120 Pipettenständer
39224340 Mülleimer
Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci DNS v Kategorii 2 budou dodávky spotřebního laboratorního materiálu, jako např. zkumavky, mikrotitrační destičky, pipetovací a dávkovací materiál, krabičky a boxy na uchovávání vzorků a další spotřební laboratorní materiál.