Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 71683-2023
Polen-Strzyżów: Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
2023/S 025-071683
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - przetarg 5
Referenznummer der Bekanntmachung: S.270.1.3.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
3.1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania szlaków zrywkowych, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023. Dopuszcza się maszynowe pozyskanie drewna.
2) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania szlaków zrywkowych, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 811 536.56 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet II – leśnictwo: Cieszyna pozyskanie;
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania szlaków zrywkowych, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Cieszyna. Dopuszcza się maszynowe pozyskanie drewna.
2) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania szlaków zrywkowych, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ.
Pakiet XXI – leśnictwo: Łętownia zagospodarowanie lasu
Los-Nr.: 2
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania szlaków zrywkowych, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Łętownia. Dopuszcza się maszynowe pozyskanie drewna.
Pakiet XXII – leśnictwo: Niebylec zagospodarowanie lasu
Los-Nr.: 3
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania szlaków zrywkowych, utrzymania obiektów turystycznych i prac pomocniczych związanych z realizacją wyżej wymienionych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzyżów w roku 2023 - Leśnictwo Niebylec. Dopuszcza się maszynowe pozyskanie drewna.