Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
REACT EU 98 Pojízdný skiagrafický přístroj
Referenznummer der Bekanntmachung: VZ 127/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33111000 Röntgengeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
• Předmětem plnění veřejné zakázky (VZ) je dodávka 3 ks pojízdných skiagrafických přístrojů pro Radiodiagnostickou kliniku Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.
• Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen i závaznými návrhy kupních smluv, které tvoří přílohu zadávacích podmínek č. 2a ( pro část 1 VZ) a 2b ( pro část 2 VZ).