Directive 2009/81/EC
II.1)Description
II.1.1)Title attributed to the contract by the contracting authority:
MH készletében lévő hajók és KRAM berendezések javítása, technikai kiszolgálása (2023-2026)
II.1.2)Type of contract and location of works, place of delivery or of performanceServices
Service category No 1: Maintenance and repair services
Main site or location of works, place of delivery or of performance: A Vállalkozó által kijelölt telephely valamint az üzemeltető katonai
szervezet telephelyei, gyakorlatok helyszínei.
NUTS code HU Magyarország
II.1.4)Information on framework agreement
II.1.5)Short description of the contract or purchase(s):
II.1.6)Common procurement vocabulary (CPV)50640000 Repair and maintenance services of warships
II.2)Quantity or scope of the contract
II.2.1)Total quantity or scope:
2023-2026. évi keretösszeg: nettó 157.480.316,-Ft
Tervezett felhasználás:
2023. év: nettó 39.370.079,-Ft
2024. év: nettó 39.370.079,-Ft
2025. év: nettó 39.370.079,-Ft ,
2026. év: nettó 39.370.079,-Ft
Ajánlatkérő a teljes keretösszeg 50%-ra vállal lehívási kötelezettséget. A keretösszeg lehívásának elmaradásából Részvételre jelentkező semmilyen igényt nem támaszt Ajánlatkérővel
szemben.
A beszerzés tárgyát képező szolgáltatásra vonatkozó részletes követelményeket a beszerzési igényhez csatolt műszaki leírás tartalmazza.
II.2.2)Information about optionsOptions: no