Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Изготвяне на технически проект и строителството (инженеринг) на обект: „Модернизация на път І-8 „Калотина – Софийски околовръстен път“ от км 1+000 до км 15+500 и етапна връзка”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45233124 Bau von Fernstraßen
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45233120 Straßenbauarbeiten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Дейност проектиране включва следните задълж.1.Изготвяне на Тех. проект за строит.на АМ „Калотина – Софийски околовръстен път“ от км 1+000 до км 15+500 с габарит 25,5 м. (26,50 м в обхвата на големите съоръжения) и етапна връзка съгласно предост. идеен проект, в обем и съдържание, определени в Задание за изработване на технически проект.КСС към изготвения от Изпълнителя тех. проект се остойностява в съответствие с приетите офертни единични цени за различните видове работи и като обща стойност не може да надвишава Цената за изпълнение на СМР, посочена в Ценовото предложение на Изпълнителя 1.2. Изпълнение на предвидените в офертата дейности за изготвяне на технич,проект, съгласно идейния проект, Заданието за проектиране и ТС на Агенция „Пътна инфраструктура” от 2014 г.Б). Дейност строителство на участъка от км км 1+000 до км 15+500 на АМ „Калотина -СОП” и етапна връзка, съгласно одобрен технически проект изготвен от избрания Изпълнител.