II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vienkartinės pagalbinės medicininės priemonės
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Perkamos vienkartinės pagalbinės medicininės priemonės. Pirkimas skaidomas į 103 pirkimo dalis.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Plovimo sistema artroskopijai
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienPreis
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Monitoringo linija CO2 matavimui
Los-Nr.: 4
4 kranelių blokas su 5 beadatiniais konektoriais
Los-Nr.: 5
Trigubas beadatinis konektorius su prailginimo linija
Los-Nr.: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Ambu maišai vienkartinio naudojimo
Los-Nr.: 9
Ambu maišai daugkartinio naudojimo
Los-Nr.: 10
Kvėpavimo sistema DPV aparatui
Los-Nr.: 11
Kintamo ilgio paciento jungtis dirbtinei ventiliacijai per tracheostomą
Los-Nr.: 12
Vienkartinė irigacinė sistema urologinėms operacijoms
Los-Nr.: 13
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
Antibakterinis filtras vienkartinis
Los-Nr.: 16
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
Anesteziologinės veido kaukė su pripučiama pagalvėle
Los-Nr.: 18
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
Laringinė kaukė pripučiama su pertvarėlėmis
Los-Nr.: 20
Laringinė kaukė apsunkintai intubacijai
Los-Nr.: 21
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
Kaukė deguonies su filtru
Los-Nr.: 23
Kaukė koncentruoto deguonies
Los-Nr.: 24
Vidutinės koncentracijos deguonies kaukė
Los-Nr.: 25
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 26
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 27
Kaniulė deguonies suaugusiems
Los-Nr.: 28
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 29
Jungtis deguonies vamzdelio pajungimui
Los-Nr.: 30
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 31
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 32
Kvėpavimo kontūras suaugusiems dvikanalis
Los-Nr.: 33
Reguliatorius skysčio srauto
Los-Nr.: 34
Kvėpavimo kontūrai CPAP sistemai
Los-Nr.: 35
Lašinimo sistema Floracare ,,Infinity" pompai
Los-Nr.: 36
Lašinimo sistema Floracare ,,Infinity'' pompai su rezervuaru
Los-Nr.: 37
Prailgino linija pritaikyta naudoti su "Ulrich Medical CT motion XD8000 automatiniu švirkštu
Los-Nr.: 38
Vienkartinė sterili pompų sistema pritaikyta naudoti su "Ulrich Medical CT motion XD8000 automatiniu švirkštu rentgenokontrastiniams tirpalams
Los-Nr.: 39
Deguonies drėkintuvas su adapteriais
Los-Nr.: 40
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 41
Sistema skirta e-Pump enterinės mitybos pompai
Los-Nr.: 42
Lašinimo sistema, skita naudoti su tūrine Agilia Connect VP MC pompa standartinėm infuzijom
Los-Nr.: 43
Lašinės sistemos, skirtos enteriniam maitinimui su Amika ir Amika+ pompomis
Los-Nr.: 44
Rinkinys atsiurbimo iš trachėjos
Los-Nr.: 45
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 46
Kamšteliai intraveniniam kateriui
Los-Nr.: 47
Kamštukai Foley tipo kateteriui užkimšti
Los-Nr.: 48
Kvėpavimo kontūras viengubas
Los-Nr.: 49
Krepšeliai akmenų ištraukimui
Los-Nr.: 50
Injektorių kolonoskopijai komplektas
Los-Nr.: 51
Akmenų šalinimo krepšelis
Los-Nr.: 52
Balioninis ekstraktorius tulžies latakų akmenims kartu su kreipiamąja viela
Los-Nr.: 53
Kreipiamoji viela (styga - pravediklis)
Los-Nr.: 54
Hydrofilinės stygos šlapimo takų stentavimui
Los-Nr.: 55
Klipai kraujavimo stabdymui ir klipavimo komplektai
Los-Nr.: 56
Endoskopinė ligavimo kilpa
Los-Nr.: 57
Ekstrinio kraujavimo stabdymo iš stemplės varikozių rinkiniai
Los-Nr.: 58
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 59
Biopsinių adatų nukreipėjas endorektaliniam davikliui
Los-Nr.: 60
Papilatomas kartu su kreipiamąja viela
Los-Nr.: 61
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 62
Vienkartinės polipektominės kilpos besikeisiančio diametro
Los-Nr.: 63
Polipektominė kilpa (polipų gaudyklė)
Los-Nr.: 64
Polipektominė šalto pjovimo kilpa
Los-Nr.: 65
Endoskopinis pjovimo įrankis
Los-Nr.: 66
Uždara atsiurbimo sistema
Los-Nr.: 67
Vienkartinės biopsijos žnyplės
Los-Nr.: 68
Balioninis dilatatorius, stemplinis, prievarčio, biliarinis ir koloninis
Los-Nr.: 69
Adatinis injektorius, skirtas skleroterapijai
Los-Nr.: 70
Akmenų traukimo krepšelis tinkantis RX tipo sistemai
Los-Nr.: 71
Endoskopo antgaliai su šonine skylute
Los-Nr.: 72
Tiesioginio siurbimo ir plovimo prietaisas endoskopui
Los-Nr.: 73
Endoskopinė kabučių sistema
Los-Nr.: 74
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 75
Biopsinio kanalo vožtuvas
Los-Nr.: 76
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 77
Endopigmentinės suspensijos rinkinys
Los-Nr.: 78
Los-Nr.: 79
Biopsinio kanalo vožtuvėliai endoskopams
Los-Nr.: 80
Siurbimo kanalo vožtuvėliai
Los-Nr.: 81
Biopsinio kanalo vožtuvėliai
Los-Nr.: 82
Injektorių gastroskopijai komplektas
Los-Nr.: 83
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 84
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 85
Submukozinis pakėlimo gelis
Los-Nr.: 86
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 87
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 88
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 89
Adata endoskopinė su stabdymo sistema ir spyruokline rankena
Los-Nr.: 90
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 91
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 92
Multifunkcinio endoskopo įrankis
Los-Nr.: 93
Kombinuoti kvėpavimo filtrai
Los-Nr.: 94
Los-Nr.: 95
Kvėpavimo filtrai vaikams ir naujagimiams
Los-Nr.: 96
Sistema kvėpavimo suaugusiems
Los-Nr.: 97
Sistema kvėpavimo vaikams
Los-Nr.: 98
Sistema kvėpavimo suaugusiems su rezerviniu maišu
Los-Nr.: 99
Antibakterinė kvėpavimo sistema
Los-Nr.: 100
Kvėpavimo sistema pediatrinė
Los-Nr.: 101
Los-Nr.: 102
Kaukė deguonies naujagimiams
Los-Nr.: 103