II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup wraz z dostawą implantów do zespoleń ortopedycznych dla Bloku Operacyjnego I
Referenznummer der Bekanntmachung: EZ/215/63/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33183100 Orthopädische Implantate
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Pakiet nr 1 – Endoprotezy stawu biodrowego i kolanowego
Pakiet nr 2 – Pakiet artroskopowy
Pakiet nr 3 – Alloplastyka biodra i kolana
Pakiet nr 4 – Endoproteza barku
Pakiet nr 5 – Endoproteza kolana pierwotna
Pakiet nr 6 – Endoproteza biodra pierwotna z elementami rewizyjnymi
Pakiet nr 7 – Endoproteza biodra pierwotna i rewizyjna
Pakiet nr 8- Endoproteza biodra, barku i kolana
Pakiet nr 9- Gwoździe śródszpikowe udo, piszczel, ramię
Pakiet nr 10- Tytanowe płytki anatomiczne stopa, dłoń
Pakiet nr 11- Tytanowe płyty na udo, piszczel, ramię, miednicę
Pakiet nr 12- Gwoździe Rush’a, Kirshnera, drut kostny do cerklarzu, groty Steinmanna
Pakiet nr 13- Gwoździe śródszpikowe elastyczne
Pakiet nr 14- Gwóźdź odpiętowy do złamań i artrodezy
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33183100 Orthopädische Implantate
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14