Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
2023.TP-2033 Saugos informacijos ir įvykių stebėjimo sistemos SIEM (Security Information and Event Management) programinės įrangos licencijų nuomos ir įdiegimo viešasis pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas48730000 Apsaugos programinės įrangos paketai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Perkančioji organizacija ketina įsigyti saugos informacijos ir įvykių stebėjimo sistemos SIEM (Security Information and Event Management) programinės įrangos licencijų nuomą ir įdiegimą, susidedantį iš:
- saugos informacijos ir įvykių stebėjimo sistemos programinės įrangos ir licencijų;
- diegimo ir dokumentacijos paslaugų (nurodytų techninės specifikacijos 3.23 -3.24 papunkčiuose).
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 82 644.63 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72263000 Programinės įrangos diegimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Perkama saugos informacijos ir įvykių stebėjimo sistemos SIEM (Security Information and Event Management) programinės įrangos licencijų nuoma ir įdiegimas. Planuojamas stebimų objektų bendras kiekis – ne mažiau 2300 vnt., iš kurių:
- fizinių ir virtualių serverių– 200 vnt.;
- tinklo įranga – 200 vnt.;
- darbo vietos – apie 1700 vnt.;
- saugos užtikrinimo įranga (ugniasienės, aplikacijų ugniasienės ir kt.) – 100 vnt.;
- kita įranga – 100 vnt.