Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
NEŠIOJAMŲJŲ KOMPIUTERIŲ VIEŠASIS PIRKIMAS
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas30213100 Nešiojamieji kompiuteriai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Numatoma įsigyti 50 vnt. nešiojamųjų kompiuterių su papildomais monitoriais. Pirkimo objekto savybės ir reikalavimai nustatyti techninėje specifikacijoje, Konkurso sąlygų 1 priedas. Šis pirkimas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 15.1.1-CPVA-V-205-01-0003 „Muitinės kontrolės, informacinių technologijų infrastruktūros ir muitinio tikrinimo įrangos sprendimai „Brexit’o“ pasekmėms mažinti “ ir valstybės biudžeto lėšų.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 98 400.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)30213100 Nešiojamieji kompiuteriai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Numatoma įsigyti 50 vnt. nešiojamųjų kompiuterių su papildomais monitoriais. Pirkimo objekto savybės ir reikalavimai nustatyti techninėje specifikacijoje, Konkurso sąlygų 1 priedas.