Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa odczynników chemicznych cz. 1-5
Referenznummer der Bekanntmachung: IHIT/P/065/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696300 Chemische Reagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa odczynników chemicznych cz. 1-5 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał 1a do SWZ - specyfikacja asortymentowo-cenowa a warunki realizacji zostały opisane we wzorze umowy - zał. 6 do SWZ
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część nr 1 - Odczynniki do genotypowania antygenów grup krwi i HPA w technologii xMAP
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696200 Reagenzien für Bluttests
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Część nr 1 - Odczynniki do genotypowania antygenów grup krwi i HPA w technologii xMAP - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zal 1a do SWZ - specyfikacja asortymentowo-cenowa, wzór umowy stanowi zał.nr 6 do SWZ i opisuje warunki realizacji zamówienia.
Część nr 2 - Odczynniki zużywalne do aparatu Luminex 200
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696300 Chemische Reagenzien
Część nr 2 - Odczynniki zużywalne do aparatu Luminex 200 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zal 1a do SWZ - specyfikacja asortymentowo-cenowa, wzór umowy stanowi zał.nr 6 do SWZ i opisuje warunki realizacji zamówienia.
Część nr 3 - Odczynniki: HotStar Polimeraza Taq zwalidowana z testami w technologii xMAP
Los-Nr.: 3
Część nr 3 - Odczynniki: HotStar Polimeraza Taq zwalidowana z testami w technologii xMAP - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zal 1a do SWZ - specyfikacja asortymentowo-cenowa, wzór umowy stanowi zał.nr 6 do SWZ i opisuje warunki realizacji zamówienia.
Część nr 4 - Odczynniki do genotypowania HLA-A i HLA-B w technologii xMAP
Los-Nr.: 4
Część nr 4 - Odczynniki do genotypowania HLA-A i HLA-B w technologii xMAP - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zal 1a do SWZ - specyfikacja asortymentowo-cenowa, wzór umowy stanowi zał.nr 6 do SWZ i opisuje warunki realizacji zamówienia.
Część nr 5 - Odczynniki do genotypowania antygenów grup krwi i HPA w technologii spektrometrii mas MALDI-TOF
Los-Nr.: 5
Część nr 5 - Odczynniki do genotypowania antygenów grup krwi i HPA w technologii spektrometrii mas MALDI-TOF - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zal 1a do SWZ - specyfikacja asortymentowo-cenowa, wzór umowy stanowi zał.nr 6 do SWZ i opisuje warunki realizacji zamówienia.