II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa komponentów do Indywidualnego Pakietu Medycznego IPMed - sprawa WOFiTM/12/2023/PN
Referenznummer der Bekanntmachung: WOFiTM/12/2023/PN
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141620 Sanitätspacks
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa komponentów do Indywidualnego Pakietu Medycznego IPMed
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
1 Zestaw komponentów do Indywidualnego Pakietu Medycznego - IPMed, kpl. Gwarant 4 595, Opcja 4 595
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141620 Sanitätspacks
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
2 Zestaw komponentów do Indywidualnego Pakietu Medycznego - IPMed, kpl. Gwarant 1 176, Opcja 1 176
Los-Nr.: 2
3 Zestaw komponentów do Indywidualnego Pakietu Medycznego - IPMed, kpl. Gwarant 1 580, Opcja 1 580
Los-Nr.: 3
3 Zestaw komponentów do Indywidualnego Pakietu Medycznego - IPMed, kpl. Gwarant Gwarant 1 580, Opcja 1 580
4 Zestaw komponentów do Indywidualnego Pakietu Medycznego - IPMed, kpl. Gwarant 1 590, Opcja 1 590
Los-Nr.: 4
5 Zestaw komponentów do Indywidualnego Pakietu Medycznego - IPMed, kpl. Gwarant 294, Opcja 294
Los-Nr.: 5
6 Zestaw komponentów do Indywidualnego Pakietu Medycznego - IPMed, kpl. Gwarant 1 000, Opcja 1 000
Los-Nr.: 6
7 Zestaw komponentów do Indywidualnego Pakietu Medycznego - IPMed, kpl. Gwarant 2 850, Opcja 2 850
Los-Nr.: 7
8 Zestaw komponentów do Indywidualnego Pakietu Medycznego - IPMed, kpl. Gwarant 2 510, Opcja 2 510
Los-Nr.: 8
9 Zestaw komponentów do Indywidualnego Pakietu Medycznego - IPMed, kpl. Gwarant 40, Opcja 40
Los-Nr.: 9
10 Opatrunek indywidualny, szt. Gwarant 24, Opcja 24
Los-Nr.: 10
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141110 Verbandsmaterial
11 Opatrunek indywidualny, szt. Gwarant 1 000, Opcja 1 000
Los-Nr.: 11
12 Opatrunek indywidualny, szt. Gwarant 2 850, Opcja 2 850
Los-Nr.: 12
13 Opatrunek indywidualny, szt. Gwarant 2 510, Opcja 2 510
Los-Nr.: 13
14 Opatrunek indywidualny, szt. Gwarant 40, Opcja 40
Los-Nr.: 14
15 Opatrunek na rany penetracyjne klatki piersiowej, szt. Gwarant 907, Opcja 907
Los-Nr.: 15
16 Opatrunek na rany penetracyjne klatki piersiowej, szt. Gwarant 399, Opcja 399
Los-Nr.: 16
17 Opatrunek na rany penetracyjne klatki piersiowej, szt. Gwarant 1 000, Opcja 1 000
Los-Nr.: 17
18 Opatrunek na rany penetracyjne klatki piersiowej, szt. Gwarant 2 850, Opcja 2 850
Los-Nr.: 18
19 Opatrunek na rany penetracyjne klatki piersiowej, szt. Gwarant 2 510, Opcja 2 510
Los-Nr.: 19
20 Opatrunek na rany penetracyjne klatki piersiowej, szt. Gwarant 40, Opcja 40
Los-Nr.: 20