Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ETRM (Energy Trading and Risk Management)- software
Referenznummer der Bekanntmachung: VEB-LEV_2023_0_01-F02_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het voorwerp van deze Opdracht bestaat uit het ter beschikking stellen van een verticaal geintegreerd ETRM (Energy trading and risk management)- systeem die voor het VEB tenminste de volgende functionaliteiten dient te bevatten:
-1. AUTOMATISATIE EN INTEGRATIE BINNEN HUIDIGE PROCESSEN/SOFTWARE
-2. PRIJZENKOPPELING
-3. VOLUMES
-4. RAPPORTERING
Hiervoor wenst het VEB het volgende af te nemen:;
- Tooling
- Implementatie, inclusief training
- Support voor de looptijd van de Opdracht
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Het voorwerp van deze Opdracht bestaat uit het ter beschikking stellen van een verticaal geintegreerd ETRM (Energy trading and risk management)- systeem.