Lieferungen - 71751-2023
Polen-Lublin: Molkereierzeugnisse
2023/S 025-071751
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywna dostawa żywności z podziałek na 9 części tj. nabiał, mięso, artykuły spożywcze, pieczywo, produkty dla niemowląt, jajka, mrożonki, ryby, świeże warzywa i owoce do 9 placówek MZŻ
Referenznummer der Bekanntmachung: MZŻ.253-1/21
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
15500000 Molkereierzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności z podziałem na 9 zadań (części) tj. nabiału, mięsa, artykułów spożywczych, pieczywa, produktów dla niemowląt, jaj kurzych, mrożonek, ryb, świeżych warzyw i owoców do dziewięciu placówek Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie, odpowiadającym szczegółowo normom branżowym i ogólnej normie handlowej określonej w obowiązujących przepisach prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w kosztorysie cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 3.2.1. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych (na każde zadanie/części tj. na 9 zadania/części). Za ofertę częściową uważa się ofertę złożoną na pełny asortyment dla danego zadania (części). Na każde zadanie (część) zostanie podpisana odrębna umowa z Wykonawcą którego oferta uzyskała najwyższą liczbę punktów. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych na jedną dowolną lub większą liczbę wymienionych w niniejszej specyfikacji części, ilość części 9. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert niekompletnych (częściowych) w obrębie danej części (danego zadania).3.4. Zamawiający nie określa maksymalnej ilości części (zadania), Zamawiający wyraża zgodę na złożenie przez Wykonawcę oferty na wszystkie części (zadania), lub niektóre z nich wedle wyboru Wykonawcy.3.5. Kryteria lub zasady, które będą miały zastosowanie do ustalenia, które części zamówienia zostaną udzielone jednemu Wykonawcy, w przypadku wyboru jego oferty w większej niż maksymalna liczbie części: nie dotyczy.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa nabiału
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
15510000 Milch und Rahm
15530000 Butter
15542000 Frischkäse
15431000 Margarine und ähnliche Zubereitungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Sukcesywna dostawa nabiału Jogurt naturalny "typu greckiego" w składzie wyłącznie mleko (może być pasteryzowane) i żywe kultury bakterii, opakowanie – kubek, masa netto max 400g kg 2000 Jogurt naturalny, kubek, masa netto max 500 g, w składzie wyłącznie mleko (może być pasteryzowane) i żywe kultury bakterii kg 6900 Margaryna o zaw. tłuszczu 60%, bez pochodnych mleka krowiego, wyprodukowana z naturalnych olejów roślinnych , opak max. 450 g. kg 80 Masło ekstra, zaw. tłuszczu zwierzęcego nie mniej niż 82%, produkt pochodzenia zwierzęcego, nieutwardzany, bez dodatku tłuszczów roślinnych, może zaw. barwnik naturalny-karoten kg 550 Mleko 2% tłuszczu, butelka 1l. L 24000 Mleko 2% tłuszczu, worek 1l. lub 5l. L 24000 Ser żółty, typu edamski, gouda, podlaski, salami (w kawałku) kg 175 Ser żółty, typu edamski, gouda, podlaski, salami (w plastrach) kg 150 Śmietana 18%, bez zagęstników i konserwantów, kubek opak. masa netto max 500 g L 850 Twaróg półtłusty o zaw. białka nie mniej niż 16 g/ 100g produktu, maksymalne opakowanie jednostkowe 1 kg kg 2050
Dostawa mięsa
Los-Nr.: 2
15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
15110000 Fleisch
15112000 Geflügel
15113000 Schweinefleisch
15119000 Verschiedenes Fleisch
15111000 Rind- und Kalbfleisch
Sukcesywna dostawa mięsa Filet indyka świeży, b/chrząstek, b/s, klasa A kg 500,00 Filet z kurczaka świeży pojedynczy, b/s, klasa A kg 800,00 Ligawa, kl. I kg 300,00 Mięso królika – comber kg 200,00 Mięso królika – udziec kg 100,00 Polędwiczki wp., kl. Extra kg 300,00 Schab wp. b/k, b/warkocza, środkowy, kl. extra kg 800,00 Szynka wp. górna zrazowa, b/k, b/tłuszczu, kl. extra kg 800,00 Udziec cielęcy b/k, kl. I kg 300,00 Udziec z kurczaka b/k, b/s kl. I kg 500,00
Dostawa prodkuktów spozywczychCukier kryształ op. max 1 kg kg 1300 Cukier puder, opak. max 500g kg 10 Cukier wanilinowy, opak min. 20 g kg 20 Proszek do pieczenia op. max 30g kg 20 Drożdże piekarnicze, opak max 200g kg 20 Kakao naturalne niskotłuszczowe o zaw. tłuszczu kakaowego do 10% op. max 100g kg 20 Kawa zbożowa 100% z naturalnych składników w op. max 200g kg 5 asortyment SWZ
Los-Nr.: 3
03142100 Naturhonig
15321000 Fruchtsäfte
15332000 Verarbeitungserzeugnisse aus Obst und Nüssen
15411000 Tierische oder pflanzliche Öle
15610000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse
15800000 Diverse Nahrungsmittel
15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
15893100 Lebensmittelmischungen
15894000 Verarbeitete Lebensmittel
15411110 Olivenöl
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych
Dostawa pieczywa
Los-Nr.: 4
15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Sukcesywna dostawa pieczywa Bułka parówka, skład: mąka pszenna woda, drożdże piekarskie, sól, cukier, margaryna max jednostkowa waga - 1 kg kg 1000,00 Bułka tarta max waga jednostkowa 500g kg 100,00 Chałka, skład: mąka pszenna, woda, jaja kurze, cukier, margaryna, drożdże piekarskie, sól max jednostkowa waga 1 kg kg 900,00 Chleb sitkowy krojony, skład: mąka pszenna, woda, zakwas żytni, mąka pszenna razowa, mąka żytnia razowa, sól, drożdże piekarskie, żyto prażone mielone, max jednostkowa waga 1 kg kg 1200,00 Chleb wiejski na wagę, skład: mąka pszenna, woda, zakwas żytni, mąka żytnia, sól, drożdże piekarskie kg 300,00 Chleb żytni 100% na wagę, skład: mąka żytnia, woda, zakwas żytni, suchy zakwas żytni, drożdże piekarskie, sól. kg 600,00 Chleb żytni krojony, skład: mąka żytnia, kwas żytni (woda, mąka żytnia), woda, otręby żytnie, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, drożdże, sól max jednostkowa waga1kg kg 400,00 Chleb żytnio-pszenny, skład: mąka żytnia 42%, woda, mąka pszenna 18%, mieszanka ziaren 10% (słonecznik, płatki owsiane, siemię lniane), zakwas naturalny (mąka żytnia, woda), drożdże, sól, ziarna do obtoczenia 2% (słonecznik, płatki owsiane, siemię lniane) max jednostkowa waga 1 kg kg 900,00 Pieczywo bezglutenowe max waga jednostkowa 500g kg 100,00 Rogal słodki, skład: mąka pszenna, woda, margaryna, jaja kurze, cukier, drożdże piekarskie, sól max jednostkowa waga 200g kg 800,00
Dostawa produktów dla niemowląt
Los-Nr.: 5
15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
15880000 Besondere Nahrungsmittel
41110000 Trinkwasser
Sukcesywna dostawa produktów dla niemowląt Woda mineralna niskosodowa, niskozmineralizowana, posiadająca pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka op. max 2l l 4000 Kaszka mleczna bez dodatku cukru zawierająca gluten po 6,8,10 m-cu- max 250g kg 18 Kaszka bezmleczna bez dodatku cukru zawierająca gluten po 6,8,m-cu- max op. 250g kg 18 Kaszka mleczno-ryżowa o różnych smakach po 6,9,12 m-cu -op. max 250g kg 18 Kaszka bezmleczna owocowa po 6,9 m-cu - op. max 250g kg 18 Kaszka bezmleczna ryżowa bezglutenowa po 6 m-cu o różnych smakach op. max 250g kg 18 Kaszka bezmleczna zbożowa zawierająca gluten, różne smaki op. max 250g kg 10 Kleik ryżowy, bezmleczny, po 4 miesiącu życia, bez dodatku cukru op. max 250g kg 10 Mleko modyfikowane bezglutenowe z przeznaczeniem dla: niemowląt do 6 miesiąca życia lub dla niemowląt i dzieci po 6. miesiącu życia lub dla dzieci po 1 roku życia op. max 800g w składzie m.inn. Laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, olej palmowy, olej kokosowy zawierająca błonnik GOS/FOS kg 900 Mleko modyfikowane dla dzieci hypoalergiczne op. max 800g kg 10 Mleko modyfikowane pro dla dzieci 1,2,3 op. max 800g kg 10 Mleko modyfikowane dla dzieci hypoalergiczne HA1; HA2 op. max 800g kg 10 Mleko modyfikowane dla dzieci 1,2,3,4 op. max 800g w składzie m.inn. Laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, olej palmowy, olej kokosowy, zawierające oligosacharyd mleka kobiecego 3’GL oraz oligosacharydy GOS/FOS 9:1 kg 12 Mleko modyfikowane dla dzieci hipoalegriczne HA 1,2; a także przeciw ulewaniu AR op. max 800g kg 10 Nektar przecierowy dla niemowląt po 4,6, miesiącu życia (bez cukru, konserwantów, sztucznych barwników) - różne smaki op. max 1l l 500 Nektar klarowny dla niemowląt po 4,6, miesiącu życia (bez cukru, konserwantów, sztucznych barwników) - różne smaki op. max 1l l 500 Mleko modyfikowane sojowe posiadające w składzie m.inn. syrop glukozowy, oleje roślinne, izolat białek sojowych, op. max 800g kg 20 Produkt zbożowy bezglutenowy, bezlaktozowy, bezsojowy dla niemowląt po 4 miesiącu życia z dodatkiem mączki świętojańskiej op. max 800g kg 12
Dostawa jaj kurzych
Los-Nr.: 6
03142500 Eier
Sukcesywna dostawa jaj kurzych Jajka kurze-duże (0,063-0,073g) klasa A, pochodzące z chowu ściółkowego, max. opakowanie jednostkowe 30 szt. szt. 60000
Dostawa mrożonek
Los-Nr.: 7
15331170 Tiefgekühltes Gemüse
15332100 Verarbeitetes Obst
15896000 Tiefkühlprodukte
Sukcesywna dostawa mrożonek Brokuły mrożone, różyczki op. max 3,0 kg kg 1200 Cukinia mrożona kostka - op. max 3,0kg kg 400 Dynia jadalna, kostka - op. max 3,0kg kg 400 Fasolka szparagowa żółta, zielona, cięta - op. max 3,0 kg kg 900 Groszek zielony, mrożony - op. max 3,0 kg kg 200 Jagody czarne - op. max 3,0 kg kg 600 Kalafior mrożony, różyczki - op. max 3,0 kg kg 900 Maliny mrożone - op. max 3,0 kg kg 800 Marchewka mrożona , mini - op. max 3,0 kg kg 700 Marchewka mrożona, kostka - op. max 3,0 kg kg 300 Mieszanka kompotowa, bez pestki, skład 100% owoców w różnych proporcjach - op. max 3,0 kg kg 2100 Porzeczki czarne - op. max 3,0 kg kg 200 Szpinak mrożony liść, porcjowany - op. max 3,0 kg kg 300 Truskawki mrożone - op. max 3,0 kg kg 600 Wiśnie b/p - op. max 3,0 kg kg 200 Włoszczyzna mrożona, paski - op. max 3,0 kg kg 700
Dostawa ryb
Los-Nr.: 8
15221000 Tiefgekühlter Fisch
15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Sukcesywna dostawa ryb mrozonych Filet z dorsza bez skóry mrożony, z gatunku Gadus Morhua, SHP kg 1200 Filet z łososia, mrożony bez glazury kg 600
Dostawa świeżych warzyw i owoców
Los-Nr.: 9
03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
03212000 Kartoffeln/Erdäpfel und Trockengemüse
03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
03221000 Gemüse
03222000 Früchte und Nüsse
Sukcesywna dostawa świeżych warzyw i owoców Botwinka -kl.I, bez objawów zwiędnięcia, zdrowe, bez objawów zapatrzeń, zmarznięcia i gnicia , bez szkodników i śladów po szkodnikach, czyste, bez obcych zanieczyszczeń, szt. 300 Brokuł , kl.I, cały z ładnie wykształconą różą w jednolitym kolorze zielonym, bez przebarwień, o świeżym wyglądzie, bez uszkodzeń mechanicznych, mrozowych, bez oznak gnicia, chorób grzybowych lub śladów po szkodnikach, min. waga sztuki 500 g szt. 2000 Burak ćwikłowy- kl.I, całe, bez ran powstałych podczas zbioru lub pakowania, jędrne, bez objawów zwiędnięcia, zdrowe, bez objawów zapatrzeń, zmarznięcia i gnicia , bez szkodników i śladów po szkodnikach, czyste, bez obcych zanieczyszczeń, bez grudek ziemi, prawidłowo wykształcone, bez zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i smaków. kg 2000 Cebula – luz, kl.I, wielkość 50-70 mm, cała – bez uszkodzeń, czysta – bez zanieczyszczeń, bez szklistej, mięsistej łuski, wystarczająco wysuszona, jędrna, bez pustej i twardej szyjki, bez szkodników i uszkodzeń przez szkodniki, bez obcych zapachów i posmaków, suchy szczypior ucięty lub ukręcony o długości max 6 cm, bez widocznego na zewnątrz wyrastającego szczypioru, praktycznie bez korzeni kg 300 Cebula czerwona, kl. I, zdrowa, czysta, bez uszkodzeń, ścisła, dojrzała, bez plam gnilnych, jednolita odmianowo, niezmarznięta, szyjka zaschnięta, łuska sucha niepopękana kg 50 Cukinia, kl. I, całe, z szypułką, która może być lekko uszkodzona, o świeżym wyglądzie, jędrne, zdrowe; nie dopuszcza się cukinii z objawami gnicia lub takiego zepsucia, które czynią je niezdatnymi do spożycia, bez uszkodzeń spowodowanych przez owady i inne szkodniki, bez pustych komór, bez pęknięć, czyste, praktycznie wolne od jakichkolwiek widocznych zanieczyszczeń obcych, wystarczająco rozwinięte, bez nadmiernie rozwiniętych nasion, bez nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i/lub smaków. kg 500 Czosnek polski- główka, kl.I zdrowy; nie dopuszcza się czosnku z objawami zepsucia lub z takimi zmianami, które czynią go niezdatnym do spożycia, praktycznie wolny od szkodników, wolny od uszkodzeń spowodowanych przez szkodniki, czysty, praktycznie wolny od jakichkolwiek widocznych zanieczyszczeń obcych, jędrny, wolny od uszkodzeń spowodowanych działaniem mrozu i i słońca, wolny od widocznych na zewnątrz oznak wyrośnięcia, wolny od nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, wolny od obcych zapachów i/lub smaków szt. 200 Dynia jadalna , kl.I, całe, bez ran powstałych podczas zbioru lub pakowania, jędrne, bez objawów zwiędnięcia, zdrowe, bez objawów zapatrzeń, zmarznięcia i gnicia , bez szkodników i śladów po szkodnikach, czyste, bez obcych zanieczyszczeń, bez grudek ziemi, prawidłowo wykształcone, bez zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i smaków. kg 500 Fasolka szparagowa żółta, zielona, kl. I cała, zdrowa, nie dopuszcza się fasoli z objawami gnicia lub zepsucia, które czynią ją niezdatną do spożycia, czysta, praktycznie wolna od jakichkolwiek widocznych zanieczyszczeń obcych, o świeżym wyglądzie, praktycznie wolna od szkodników, wolna od uszkodzeń spowodowanych przez szkodniki, bez nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i/lub smaków, kg 500 Kalafior kl. I , o zwięzłej budowie, wolne od uszkodzeń, zdrowe, bez objawów zepsucia, czyste, bez zanieczyszczeń, dobrze wykształcone, jędrne, o świeżym wyglądzie, wolne od szkodników i od uszkodzeń spowodowanych przez szkodniki, bez nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i posmaków, o jednolitej białej lub lekko kremowej barwie, liście kalafiorów powinny być świeże, min. waga sztuki 500g szt. 800 Kalarepka, asortyment zgodny z SWZ