Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de paza obiectivelor, bunurilor şi valorilor Societăţii Naţionale de Radiocomunicaţii_3 luni_LOT 3 - Iași
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79713000 Bewachungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
“Servicii de pază a obiectivelor, bunurilor şi valorilor Societăţii Naţionale de Radiocomunicaţii S.A.” pentru Lotul 3 Iași
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
“Servicii de pază a obiectivelor, bunurilor şi valorilor Societăţii Naţionale de Radiocomunicaţii S.A.” pentru Lotul 3 Iași în perioada şi în conformitate cu obligaţiile asumate prin contract