5. Autoritatea contractantă va încheia un acord-cadru cu maxim 3 operatori economici ale căror oferte sunt admisibile şi care se situează pe locul I, II și III. În cazul în care nu exista 3 operatori economici cu oferte admisibile acordul-cadru se va încheia cu 2 operatori economici. În cazul în care nu există nici 2 operatori economici cu oferte admisibile acordul-cadru se va încheia cu 1 operator economic.
2. DANGĂ MARIUS SORIN - VICEPRESEDINTELE CONSILIULUI JUDETEAN IASI, CONSILIER JUDETEAN
3.AFLOAREI SORIN ALEXANDRU – VICEPRESEDINTELE CONSILIULUI JUDETEAN IASI, CONSILIER JUDETEAN
5. ȘTEFAN ANDREI CAZACU – ADMINISTRATOR PUBLIC AL JUDETULUI
2. ALEXA Petru Bogdan
5. CABALĂU Maria