Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Patsiendimonitoride ostmine
Referenznummer der Bekanntmachung: 259500
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
II.1.4)Kurze Beschreibung:
AS Lääne-Tallinna Keskhaigla soovib osta 8 (kaheksa) patsiendimonitori koos keskjälgimissüsteemiga LTKH siseosakonda (Paldiski mnt 68), 3 (kolm) patsiendimonitori koos keskjälgimist jaamaga Nefroloogiakeskusele ja 1 (üks) VS monitori Närvihaiguste ja psühhiaatria kliinikusse (Paldiski mnt 68).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 2
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kaheksa patsiendimonitori koos keskjälgimissüsteemiga LTKH siseosakonda ja Kolm patsiendimonitori koos keskjälgimisjaamaga Nefroloogiakeskusele
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
VS monitor Närvihaiguste ja psühhiaatria kliinikusse
Los-Nr.: 2