Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Klaipėdos rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių, gatvių asfalto dangos keitimo/įrengimo, elementų priežiūros ir Gargždų seniūnijoje esančių šaligatvių, pėsčiųjų–dviračių takų tiesimo ir pap
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
P-2022/7087, ŽALIAS Klaipėdos rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių, gatvių asfalto dangos keitimo/įrengimo, elementų priežiūros ir Gargždų seniūnijoje esančių šaligatvių, pėsčiųjų–dviračių takų tiesimo ir paprastojo remonto darbai
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
I dalis Klaipėdos rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių, gatvių dangos įrengimo ir jų elementų priežiūros ir paprastojo remonto darbai
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45000000 Bauarbeiten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Klaipėdos rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių, gatvių dangos įrengimo ir jų elementų priežiūros ir paprastojo remonto darbai nurodyti Techninėje specifikacijoje.
II dalis Klaipėdos rajono Savivaldybės Gargždų seniūnijos vietinės reikšmės keliuose (gatvėse) esančių šaligatvių, pėsčiųjų-dviračių takų tiesimo ir paprastojo remonto darbai
Los-Nr.: 2
Klaipėdos rajono Savivaldybės Gargždų seniūnijos vietinės reikšmės keliuose (gatvėse) esančių šaligatvių, pėsčiųjų-dviračių takų tiesimo ir paprastojo remonto darbai.