Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 71834-2023
Bulgarien-Varna: Bauverwaltungsleistungen
2023/S 025-071834
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Консултантска услуга по отчитане хода на изпълнение на строежи и на извършени СМР и проверка на количествени сметки към инвестиционни проекти за нуждите на Община Варна”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71540000 Bauverwaltungsleistungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на настоящата обществена поръчка е „Консултантска услуга по отчитане хода на изпълнение на строежи и на извършени СМР и проверка на количествени сметки към инвестиционни проекти за нуждите на Община Варна”, а именно:
Проверка на количествени сметки към проект;
Отчитане хода на изпълнение на строежи и на извършени СМР (изготвяне на месечен или извънреден доклад; проверка и одобряване на месечните доклади на изпълнителя на строеж; изготвяне на протоколи от работни срещи с участниците в строителството; проверка и удостоверяване на количеството и стойностите на извършени СМР за изпълнение на строеж и др.).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 500 000.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
- Проверка на количествени сметки към проект;
- Отчитане хода на изпълнение на строежи и на извършени СМР (изготвяне на месечен или извънреден доклад; проверка и одобряване на месечните доклади на изпълнителя на строеж; изготвяне на протоколи от работни срещи с участниците в строителството; проверка и удостоверяване на количеството и стойностите на извършени СМР за изпълнение на строеж и др.).