Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 71842-2023
Submission deadline has been amended by:  155994-2023
Polen-Krakau: Gase
2023/S 025-071842
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa gazów medycznych i technicznych, mieszanin gazów, dzierżawa butli i zbiorników na ciekły tlen medyczny oraz zbiorników na azot ciekły medyczny (DFP.271.179.2022.AB)
Referenznummer der Bekanntmachung: DFP.271.179.2022.AB
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
24100000 Gase
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych i technicznych, mieszanin gazów, dzierżawa butli i zbiorników na ciekły tlen medyczny oraz zbiorników na azot ciekły medyczny.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 16 826 577.20 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
24111500 Medizinische Gase
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
TABELA 1
1. Tlen - 30 000 m3 ;
2. Tlen - 16 518,6 m3 ;
3. Tlen - 3 200 000 kg ;
4. Tlen - 664 687,5 kg ;
5. Powietrze - 150 m3 ;
6. Powietrze - 500 m3 ;
7. Powietrze - 50 m3 ;
8. Podtlenek azotu - 11 523,8 kg ;
9. Tlenek azotu - 150 m3 ;
10. Dwutlenek węgla - 12 457 kg ;
11. Azot ciekły - 113 256 kg ;
12. Azot ciekły - 20 000 kg ;
13. Mieszanina tlenu podtlenku azotu - 1 123 m3 ;
14. Ustnik - 3 900 szt. ;
TABELA 2
1. Dzierżawa zbiornika - 1 szt. ;
2. Dzierżawa zbiornika - 1 szt. ;
3. Dzierżawa zbiornika - 1 szt. ;
4. Dzierżawa zbiornika - 1 szt. ;
5. Dzierżawa urządzeń do podaży tlenku azotu - 3 szt. ;
6. Dzierżawa zbiorników przewoźnych - 2 szt. ;
7. Dzierżawa zbiorników przewoźnych - 2 szt. ;
8. Dzierżawa zbiornika przewoźnego - 2 szt. ;
TABELA 3
1. Dzierżawa butli - 600 szt. ;
2. Dzierżawa butli - 14 szt. ;
3. Dzierżawa stojaka lub wózka - 5 szt. ;
4. Dzierżawa zaworu dozującego - 5 szt. ;
5. Dzierżawa butli - 1 500 szt. ;
6. Dzierżawa butli - 200 szt. ;
TABELA 4
1. Azot sprężony - 54 m3 ;
2. Azot - 216 m3 ;
3. Dwutlenek węgla - 1530 kg ;
4. Powietrze sprężone - 200 m3 ;
5. Argon - 296 m3 ;
6. Acetylen - 72 kg ;
7. Acetylen - 24 kg ;
8. Czynnik chłodniczy - 24 kg ;
9. Czynnik chłodniczy - 204 kg ;
10. Czynnik chłodniczy - 63 kg ;
11. Czynnik chłodniczy - 200 kg ;
12. Czynnik chłodniczy - 50 kg ;
13. Tlen - 38 m3 ;
14. Propan butan - 66 kg ;
15. Metan - 90 m3 ;
16. Hel sprężony - 27 m3 ;
17. Hel sprężony - 300 m3 ;
TABELA 5
1. System nadzoru obrotu butlowego - 36 miesięcy ;
Los-Nr.: 2
1. Mieszanka 2- składnikowa - 15 m3 ;
2.. Mieszanka 3-skladnikowa - 6 m3 ;
3. Mieszaka 2-składnikowa - 234 m3 ;
4. Mieszanka 5 składnikowa - 144 m3 ;
5. Heksafluorek siarki - 15 m3 ;